Merve Gülerce

Eğitim Koçu

Ücretsiz Instagram Çekiliş Scripti

Ücretsiz Instagram Çekiliş Scripti

İnstagramdan sayfanızda çekiliş yapmak istiyorsunuz fakat uygun bir platform bulamıyorsunuz değil mi.  Merak etmeyin. Mervegulerce.com sizlere bu alanda ücretsiz destek olacak. 

Ücretsiz Instagram Çekiliş Scripti

Ücretsiz Instagram Çekiliş Scripti

Yaklaşık 3 sene önce bizlerde bir çok instagram  sayfa sahibi gibi sayfamızda düzenlediğimiz etkinlikler için platformlar arayışına girdik. Özellikle çekiliş scripti arayışlarımızda bir çok özel ve paralı scripti inceleme şansımız oldu ancak hiç birinde istediğimiz yapıyı bulamadık. Üstelik script ücretleri de bizim gibi eğitim sayfaları için oldukça fazla denebilecek tutarlardaydı. Çözüm olarak kendi gelişmiş çekiliş scriptimizi yazmaya karar verdik.


Piyasadaki çekiliş araçları ve çekiliş siteleri hem çok pahalı hem de gerekli yeterlilikte değiller. Tabi bu süreçte yeni scriptler çıkıp kendilerini geliştirmiş olabilirler onları tenzih ediyorum ama benim o dönem incelediğim scriptlerde sürekli güncelleme, katılımcıların yorumlarını görüntüleme, istatistik vb özelliklerin hiç biri yoktu. Üstelik fiyatlar da bizim gibi eğitim sayfaları için makul denemeyecek seviyedeydi. Biz çekiliş sitelerine 40-50 lira vermektense 1-2 kitap daha fazla dağıtma kararı aldık ve kendi scriptimizi yazdık. 

Senelerdir bu scripti severek kullanıyoruz. Scriptin özelliklerine birazdan geçeceğim ancak öncelikle sizlere bomba haberi vermek istiyorum. Scriptimiz artık herkese açık ve ücretsiz! Başlangıç sürecinde çekiliş scriptimizi öncelikle toplum yararına olan sayfalar ile ücretsiz paylaşacağız. Tabiki sadece bu tarz sayfalarla değil tüm sayfalar bu scriptten ücretsiz yararlana bilir sadece bahs ettiğim eğitim sayfaları, yayın evleri, kitapçılar, yardım kuruluşları gibi toplum faydası gözeten sayfalara öncelik vereceğiz. 


Ücretsiz Instagram Çekiliş Yazılımımızın Özellikleri
* Lig Sistemi


 Bu sistem katılımcılarınızın sürekli yarış halinde olmalarını sağlıyor. Çoklu katılım hakkı tanıdığınız çekilişlerinizde (ne kadar yorum o kadar kazanma şansı gibi) en çok şans yakalama yarışı nefes kesecek. Özellikle uzun süredir en çok faydasını gördüğümüz özellik bu diyebilirim. Scriptimiz şuanda sıralamayı 2 saatte bir güncelliyor buna rağmen güncel durumu sürekli dm ile soranlar olacaktır çünkü katılımcılar kendilerini hep üst sıralarda görmek istiyorlar. Özellikle birkaç yorum üstünde bir başkasını gördü mü kullanıcı onu da geçip öyle bırakmak için her seferinde birkaç yorum daha fazla yapacaktır.
* Yorum Kontrol Sistemi


Çekilişlerinize arkadaş etiketleme ve benzeri kurallar ekleyebilirsiniz. Böyle durumlarda etiket olmayan veya kurallara uymayan yorumlar sistem tarafından göz ardı edilir. Kullanıcılar kabul gören yorumlarını tek tek çekiliş ekranında görüntüleyebilir tıklayıp doğrudan o yoruma gidebilir. Böylelikle kimse haksız yere çekiliş sisteminizde kazanımlar elde edemezler. Hile yapanlar bunun faydası olmadığını kısa sürede görüp vazgeçerler.* Otomatik Talihlileri ve Yedekleri Belirleme Hediyeleri Dağıtma


Çekiliş saati geldiğinde çekiliş otomatik gerçekleşir. Yedek ve talihliler sistemde ilan edilir. Çekilişi eklerken tanımladığınız hediyeler talihlilere otomatik olarak dağıtılır. Talihli sayısında yedek talihliler de belirlenir. 


* En Az Yorum Sınırı


Eğer isterseniz belirli sayının üstünde yorum yapanlara hediye verme gibi kontroller gerçekleştirebilirsiniz.* Beğeni Kontrolü


Yorum yapan kullanıcının çekiliş postunuzu beğenip beğenmediğini kontrol edebilirsiniz. Beğeni yapmamış katılımcıları çekiliş dışında bırakabilir veya hediye kazanmalarını engelleyebilirsiniz. * Takip Kontrolü


Katılımcının sayfanızı takip edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Böylelikle sizi takibe almayan katılımcıları süzme şansınız olur. Scriptin gelişmiş kural kontrol özellikleri sayesinde size hiç bir iş kalmayacak. Konforlu şekilde çekilişinizi gerçekleştirebileceksiniz. 


* Yasalara Uygunluk


Çekiliş yazılımımız gerekli yasal uyarılara ve gerekebilecek yetkinliklere sahiptir. Çekiliş kayıtları ve loglar sürekli olarak kaydedilir. Yasa dışı etkinlikleri kabul etmemekteyiz. 


* Şeffaflık


Çekilişleri gerçekleştirdiğimiz sitemizde çekiliş yazılımında kullandığımız tüm yapı şeffaf ve herkese açık şekilde ilan edilmiştir. Kullanılan çekiliş fonksiyonu gibi teknik detaylar istenildiği zaman incelene bilinir.  Zaten tük katılım ve katılımcı detayları ile birlikte bu bilgiler paylaşıldığı için katılımcıların içi çok daha rahat olacaktır. Böyle bir ortamda çekilişlerinizi düzenlemek sizlere güven sağlayacaktır.